Close

Školní rok 2014-2015


2-misto3-mistoTenis

Okresní přebor mladších žákyň, Žďár n. S.

Soutěžící:

2. místo (finále) – čtyřhra (Daniela Špačková, Anežka Prokopová),
3. místo (semifinále) – dvouhra (Daniela Špačková, Anežka Prokopová).

 

 


3-mistoDopravní soutěž mladých cyklistů

Obvodní kolo, Nové Město na Moravě

Soutěžící:

3. místo – družstvo 6. třídy (Sára Kvasničková, Michala Zitová, Martin Kaša, Leoš Houdek)

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


2-mistoSoutěž ve šplhu

Okresní kolo

Soutěžící:

2. místo  – Jaroslav Holý (chlapci 2. třída),
5. místo – Richard Nikoliv (chlapci 5. třída),
6. místo – Miroslav Bartoš (chlapci 4. třída),
7. místo – Andrea Houdková (dívky 5. třída)
9. místo – František Pavelka (chlapci 3. třída),

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

 

 


1-mistoPřehlídka dětských národopisných souborů

Krajské kolo, Jihlava

Soutěžící:

1. místo – národopisný soubor Groš (postup do národního kola)
Zvláštní ocenění poroty – národopisný soubor Rožínka

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


Všeználek 2015

Obvodní kolo, Bystřice n. P.

Soutěžící:

4. místo – družstvo  5. třídy
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


3-mistoTurnaj ve vybíjené

Obvodní kolo, Bystřice n. P.

Soutěžící:

3. místo – družstvo 4. a 5. třídy

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


1-mistoRecitační soutěž

Obvodní kolo, Bystřice n. P.

Soutěžící:

1. místo (III. kategorie) – Sára Kvasničková

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 


 

Recitační soutěž

Okresní kolo, Žďár n. S.

Soutěžící:

Sára Kvasničková (7. třída)

 

 


1-misto2-misto3-mistoSoutěž ve šplhu

Okrskové kolo

Soutěžící:

1. místo  – Jaroslav Holý (mladší žáci),
1. místo – Miroslav Bartoš (starší žáci),
2. místo – František Pavelka (mladší žáci),
2. místo – Richard Nikoliv (starší žáci),
3. místo – Světlana Burianová (mladší žákyně)
3. místo – Andrea Houdková (starší žákyně)

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..