Close

Školní rok 2012-2013


3-misto

Soutěž v manuální zručnosti

Soutěž Železáren Štěpánov nad Svratkou

Soutěžící:

3. místoSimona Krytinářová

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


1-misto3-mistoKinderiáda

Celostátní atletická soutěž

Soutěžící:

1. místo v hodu plným míčem – David Vařejka (3. třída)
3. místo v hodu kriketovým míčkem – Jiří Šustal ( 4. třída)

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

 

 


2-mistoTaneční soutěž Světlo orientu 2013
Soutěžící:

2. místo v krajském kole – Dominika Hrušková, Natálie Hrušková, Simona Štouračová

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


3-mistoTaneční soutěž Bystřický kostitřas
Soutěžící:

3. místo – členky kroužku břišních tanců

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


3-mistoSoutěž ve zpěvu lidových písní z Horácka
Soutěžící:

3. místo v reginálním kole – Bára Krejčová (8. třída)

Účast v soutěži: Anna Fialová (5. třída), Jiří Knoflíček (5. třída), Daniela Špačková (3. třída)

 


3-mistoSoutěž ve šplhu

Okresní kolo

Soutěžící:

3. místoTereza Šikulová (5. třída)

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 

1-misto2-misto3-mistoSoutěž ve šplhu

Okrskové kolo

Soutěžící:

1. místo  – Tereza Šikulová (5. třída)
 2. místo – Světlana Burianová (1. třída)
3. místo  – Roman Šustal (1. třída), Marek Šacl (3. třída), Karel Orgoň (4. třída)

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

 

 


2-misto
Turnaj ve vybíjené
Soutěžící:

2. místo v okrskovém kole – družstvo 4. a 5. třídy 

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

 

 


1-misto2-misto3-mistoRecitační soutěž
Soutěžící:

1. místo v okrskovém kole, postup do okresního kola – Richard Nykoliv
2. místo v okrskovém kole – Vendula Daňková
3. místo v okrskovém kole – Vendula Pavlovičová, František Paleček, Bára Krejčová

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

 

 


 

Olympiáda v německém jazyku

Účast v okresním kole

Soutěžící:

Štěpánka Šmerdová (6. místo)

 


1-misto3-misto

Soutěž Prezentuj svou firmu

Soutěž Střední odborné školy Nové Město na Moravě

Soutěžící:

1. místo – Štěpánka Šmerdová, Magda Fialová, Kateřina Kováčová, Dominik Živný, Ondřej Šmídek
3. místo –  Radek Kozák, Simona Štouračová, Veronika Gregorová

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


1-misto

Strom roku 2012

Soutěž ZŠ Zvole

Soutěžící:

 1. místo v kategorii žáci 1. a 2. třídy – děti ze školní družiny

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


1-misto2-misto3-misto

Soutěž zručnosti žáků 

Soutěž Střední školy technické Žďár n. S.

Soutěžící:

1. místo v kategorii elektromontážní práce – Petra Uhlířová
2. místo v kategorii elektromontážní práce – Jiří Pařízek
3. místo v kategorii družstev – Radek Kozák,Vojtěch Musil, Petra Uhlířová

 

 

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


3-misto

Bystřický kutil

Soutěž regionu Bystřicko

Soutěžící:

3. místoMagda Fialová, Štěpánka Šmerdová, Dominik Živný, Vojta Musil a Radek Kozák

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *