Close

Školní rok 2010-2011


1-misto

Omalovánky nakreslíme

1. místo v soutěži a cena ilustrátora Jiřího Fixla

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
Žáci 5. třídy

 


1-misto

Tvoříme pro obce Bystřicka

1. místo v regionu Bystřicko

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
Jan Špaček, Kateřina Černá, Štěpánka Šmerdová, Kateřina Kováčová, Lucie Skoumalová, Miloš Krytinář a Patrik Klimeš


2-misto

Světlo Orientu

2. místo v krajském kole, národní kolo

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti 2[/button]
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti 1[/button]

členky kroužku břišních tanců Beautiful Butterfly


1-misto3-misto

Lesy versus chemie (soutěž Železáren Štěpánov)

1. místo v kategorii 1. stupeň,
3. místo v kategorii 2. stupeň
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

děti ze školní družiny a žáci 7. třídy


1-misto

Kinderiáda

1. místo v krajském kole

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

Lucie Marková  běh na 60 m

 


Zeměpisná olympiáda

účast v okresním kole

Soutěžící:

Jan Špaček


Biologická olympiáda

4. a 27. místo v okresním kole
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Štěpánka Šmerdová, Veronika Kudová


Matematická olympiáda

účast v okresním kole

Soutěžící:

Jan Špaček


3-misto

Všeználek

3. místo v okrskovém kole
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

Lukáš Jokl, Jan Kupský, František Šmerda a Jiří Tomášek

 


2-misto

Soutěž ve šplhu

2. místo v okresním kole
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Richard Nykoliv

 


Certifikát

Největší galerie znaků měst a obcí

udělen certifikát o účasti na vytvoření světového rekordu
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

žáci 5. třídy


2-misto

Recitační soutěž

2. místo v okrskovém kole, postup do okresního kola
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

Jan Kupský

 


1-misto

Strom roku 2010

1. místo v soutěži organizované ZŠ Zvole
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

děti ze školní družiny

 


2-misto3-misto

Soutěž odborných technických dovedností

2 místo družstev,
3. místo – jednotlivci v okresním kole
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Pavel Hajný, Patrik Klimeš
Pavel Zeman (jednotlivci)


Soutěž ve sběru papíru

5. místo v soutěži škol
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

žáci školy


 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..