Close

Školní rok 2009-2010


1-misto

Bystřický kutil

1. místo v regionu Bystřicko

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
Ivana Křenková, Adéla Romanová

 


1-misto

Leporelománie

1. místo
cena diváků
cena Jiřího Fixla

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
žáci 4. třídy

 


Řemesla našich předků

účast v soutěži Železáren Štěpánov

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
žáci 5. třídy, Radek Kozák, Josef Fendrych, Lukáš Vrbka, Lukáš Starýchfojtů

 


Kinderiáda

účast v krajském kole

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
družstvo žáků 2.-5. třídy

 


Preventan Cup (vybíjená)

účast v okresním kole

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
družstvo 4. a 5. třídy

 


Soutěž ve šplhu

účast v okresním kole

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
žáci 4. a 5. třídy

 


1-misto2-misto

Recitační soutěž

1. a 2. místo v okrskovém kole, postup do okresního kola
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Štěpánka Vařejková, Jan Kupský

 


Biologická olympiáda

účast v okresním kole
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Štěpánka Šmerdová, Radek Kozák

 


Olympiáda z němčiny

postup do okresního kola
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Martina Štouračová

 


Věříš si?

účast v televizní soutěži
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]

Soutěžící:

Martin Vašíček

 


2-misto3-misto

Strom roku

2. místo v kategorii jednotlivci
3. místo v kategorii skupin
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

Roman Sluka, žáci 1.  třídy,

 


3-misto

Malování s Petrou

3. místo v kategorii jednotlivců (mateřská škola)
[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti [/button]

Soutěžící:

Adéla Gregorová

 


1-misto

Soutěž technických odborných dovedností

1. místo v okresní soutěži

Soutěžící:

[button type=info size=normal color=orange align=right]Podrobnosti[/button]
Kamil Jukl, Lukáš Starýchfojtů, Martin Šťastný

 


 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..